REFERENCE

Mladá energická trenérka, která se chce neustále zdokonalovat v tom, co ji baví. Při tréninku si s ní hezky pokecáte a cvičení pak míň bolí.:) Zároveň, ale důsledně sleduje, zda cviky provádíte správně. Můžu jedině doporučit.:)

Lenka FajfrlíkováZdravotní sestra, Praha

Od naší první společné lekce jsem velmi spokojen. Současný způsob komunikace a možnost flexibilnějšího domlouvání lekcí je bezvadný. Budu rád, když to tak půjde i dál.

Pavel ArmutidisStátní správa – česká obchodní inspekce, Praha

Jen málo lidí dokáže namotivovat tak, jako Nina.

Karin TolochovaModelka

Trénuji s Ninou pár měsíců, ale moje forma se zlepšuje dál a dál. Nina trénuje celý náš fotbalový mezinárodní tým s trpělivostí, oddaností a kompetencí, tlačí nás kupředu. Tréninky s ní jsou zábava.

Iris SammarcoPhD student biologie, fotbalistka týmu Raptors, Itálie

Nejde jen o to zesílit, ale také dělat věci správně a při snaze o lepší kondici a silnější tělo si neublížit. Nina mi pomáhá právě s technikou, aby mi moje vůle přinášela víc užitku než škod.

Ondřej BradáčGenerální tajemník, International Young Naturefriends, Praha

Všem můžu jen doporučit, Nina je super trenérka i osobnost! Za těch cca sedm let, co ji znám už mi párkrát dala do těla a vždy to stálo za to! Je s ní sranda, má profesionální přístup ke své práci i nám klientům a progres je vidět takřka okamžitě, já mě na jedničku

Tom VacekStudent

Před pár týdny jsem zahájila osobní tréninky s Ninou a jsem velmi šťastná. Nina je profesionálka, která má velký přehled ohledně zdraví a kondice. Při tréninku se stará o to, abych se soustředila a byla odhodlaná získat skvělou postavu, kterou si přeji. Jsem ráda, že jsem Ninu našla.

Stephanie FacchiniManažerka v mezinárodní firmě Pawz, Dog Waker, Kanada

Doporučuju nejen ,že je super trenérka ale je to super holka 🙂 , při tréniku si i pokecáte ale zároven pilně dohlíží na to jak správně cviky děláte a když tak vás opraví a ukáže jak správně se to má dělat . Je to nejepší COACH kterého jsem mohla poprvé vyzkoušet a kdykoliv budu potřebovat poradit a dobře si zacvičit s někým kdo vím že to nadevše miluje vím na koho se mužu 100% obrátit!!! Jen tak dál Ninuš

Natálie KostilkovaTanečnice a modelka

Nina je absolutním vzorem značky zdravého a fit těla. Když jsem ji potkala, byla jsem ohromena jejím dokonalým tělem a pochválila jsem ji. Měla jsem velké štěstí, protože mi řekla, že je trenérka, takže jsem byla rád, že jsem ji mohla oslovit k trénování. Nyní, když trénuji s Ninou 2 týdny, cítím, že se Nina upřímně podílí na mém tréninku a mém pokroku. Vytvořila pro mě plán stravování, abych dosáhla svých cílů, a neustále se mnou udržuje informace o mém pokroku. Cítím, že jsem s Ninou na správné cestě. Je to trenérka celebrit, která ví všechno o těle a jídle. Navíc je velmi silná a je mojí největší inspirace. Nina je rekordní běžec v České republice. Věřím v sebe a jsem motivovaná k dosažení svých cílů, když se podívám právě na Ninu. Zbytek je těžká práce a pot, což je zcela na mně. Nina je vždy k dispozici pro pomoc a podporu. Ninu mohu doporučit jen těm nejsilnějším, protože to nebude snadné a ani rychlé, ale bude to příjemná cesta s Ninou, která je podle mého skromného názoru nejlepším trenérem v České republice.

AziyaPodnikatel

S Ninou jsem spolupracovala s velkou radostí, mohu jenom doporučit. Nechala jsem si vyhotovit jídelníček na míru a využila jsem i tréninky. Tréninky s Ninou byly velmi zábavné, ale zároveň profesionální. Vždy mi vše trpělivě vysvětlovala, podporovala mě a také cvičila se mnou. S časy tréninků byla také hodně flexibilní, vždy když se to nehodilo, domluvily jsme ihned náhradu. Trenérka také výborně komunikuje mimo cvičení, veškerá organizace proběhla na jedničku. Nina mi pomohla jak s fyzičkou, tak i se zamyšlením se nad dosavadním životním stylem. Určitě služby brzy opět využiji!

Anna MotalováStudent

Tréninky s Ninou mě naučily, že cvičení může a mělo by být zábavné. S Ninou jsme trénovali 5 týdnů a už jsem si všimla zlepšení svého fyzického vzhledu a držení těla, celkově se cítím silnější a štíhlejší. Na každý trénink Nina přišla připravená s novými cviky a naučila mě, jak správně všechny cviky provádět. Nejvíc se mi líbí její pozitivní energie, která mě motivuje k tomu, abych přišla na každou další tréninkovou lekci, abych viděla více výsledků v mé síle a vzhledu a dosáhla svých kondičních cílů.

CassidyStudent