CHCI ZMĚNU ŽIVOTNÍHO STYLU

Odpověď si na tyto otázky:

Jsi žena

Nejsi spokojená se svojí postavou

Chceš mít svojí osobní trenérku

Chceš změnit svůj jídelníček

Chceš se naučit nové návyky

Chceš změnit svůj život

Pokud sis na vše odpověděla ANO, tak se podívej na video:

KDE SE POTKÁME

John Reed Fitness, Karlovo náměstí 10, Praha 2, 120 00

KOLIK TO BUDE STÁT

Konzultace obsahuje:

Analýzu Tvého životního stylu.

Měření / Vážení na speciální váze Tanita.

Na konci konzultace získáš výsledky Tvého stavu a návrh naší spolupráce.

Za vstupní konzultaci si beru symbolických 199,-

REFERENCE

Tréninky s Ninou mě naučily, že cvičení může a mělo by být zábavné. S Ninou jsme trénovali 5 týdnů a už jsem si všimla zlepšení svého fyzického vzhledu a držení těla, celkově se cítím silnější a štíhlejší. Na každý trénink Nina přišla připravená s novými cviky a naučila mě, jak správně všechny cviky provádět. Nejvíc se mi líbí její pozitivní energie, která mě motivuje k tomu, abych přišla na každou další tréninkovou lekci, abych viděla více výsledků v mé síle a vzhledu a dosáhla svých kondičních cílů.

CassidyStudent

Nina je absolutním vzorem značky zdravého a fit těla. Když jsem ji potkala, byla jsem ohromena jejím dokonalým tělem a pochválila jsem ji. Měla jsem velké štěstí, protože mi řekla, že je trenérka, takže jsem byla rád, že jsem ji mohla oslovit k trénování. Nyní, když trénuji s Ninou 2 týdny, cítím, že se Nina upřímně podílí na mém tréninku a mém pokroku. Vytvořila pro mě plán stravování, abych dosáhla svých cílů, a neustále se mnou udržuje informace o mém pokroku. Cítím, že jsem s Ninou na správné cestě. Je to trenérka celebrit, která ví všechno o těle a jídle. Navíc je velmi silná a je mojí největší inspirace. Nina je rekordní běžec v České republice. Věřím v sebe a jsem motivovaná k dosažení svých cílů, když se podívám právě na Ninu. Zbytek je těžká práce a pot, což je zcela na mně. Nina je vždy k dispozici pro pomoc a podporu. Ninu mohu doporučit jen těm nejsilnějším, protože to nebude snadné a ani rychlé, ale bude to příjemná cesta s Ninou, která je podle mého skromného názoru nejlepším trenérem v České republice.

AziyaPodnikatel

S Ninou jsem spolupracovala s velkou radostí, mohu jenom doporučit. Nechala jsem si vyhotovit jídelníček na míru a využila jsem i tréninky. Tréninky s Ninou byly velmi zábavné, ale zároveň profesionální. Vždy mi vše trpělivě vysvětlovala, podporovala mě a také cvičila se mnou. S časy tréninků byla také hodně flexibilní, vždy když se to nehodilo, domluvily jsme ihned náhradu. Trenérka také výborně komunikuje mimo cvičení, veškerá organizace proběhla na jedničku. Nina mi pomohla jak s fyzičkou, tak i se zamyšlením se nad dosavadním životním stylem. Určitě služby brzy opět využiji!

Anna MotalováStudent

Mladá energická trenérka, která se chce neustále zdokonalovat v tom, co ji baví. Při tréninku si s ní hezky pokecáte a cvičení pak míň bolí.:) Zároveň, ale důsledně sleduje, zda cviky provádíte správně. Můžu jedině doporučit.:)

Lenka FajfrlíkováZdravotní sestra, Praha

Trénuji s Ninou pár měsíců, ale moje forma se zlepšuje dál a dál. Nina trénuje celý náš fotbalový mezinárodní tým s trpělivostí, oddaností a kompetencí, tlačí nás kupředu. Tréninky s ní jsou zábava.

Iris SammarcoPhD student biologie, fotbalistka týmu Raptors, Itálie

Před pár týdny jsem zahájila osobní tréninky s Ninou a jsem velmi šťastná. Nina je profesionálka, která má velký přehled ohledně zdraví a kondice. Při tréninku se stará o to, abych se soustředila a byla odhodlaná získat skvělou postavu, kterou si přeji. Jsem ráda, že jsem Ninu našla.

Stephanie FacchiniManažerka v mezinárodní firmě Pawz, Dog Waker, Kanada

Od naší první společné lekce jsem velmi spokojen. Současný způsob komunikace a možnost flexibilnějšího domlouvání lekcí je bezvadný. Budu rád, když to tak půjde i dál.

Pavel ArmutidisStátní správa – česká obchodní inspekce, Praha

Nejde jen o to zesílit, ale také dělat věci správně a při snaze o lepší kondici a silnější tělo si neublížit. Nina mi pomáhá právě s technikou, aby mi moje vůle přinášela víc užitku než škod.

Ondřej BradáčGenerální tajemník, International Young Naturefriends, Praha

Doporučuju nejen ,že je super trenérka ale je to super holka 🙂 , při tréniku si i pokecáte ale zároven pilně dohlíží na to jak správně cviky děláte a když tak vás opraví a ukáže jak správně se to má dělat . Je to nejepší COACH kterého jsem mohla poprvé vyzkoušet a kdykoliv budu potřebovat poradit a dobře si zacvičit s někým kdo vím že to nadevše miluje vím na koho se mužu 100% obrátit!!! Jen tak dál Ninuš

Natálie KostilkovaTanečnice a modelka

Všem můžu jen doporučit, Nina je super trenérka i osobnost! Za těch cca sedm let, co ji znám už mi párkrát dala do těla a vždy to stálo za to! Je s ní sranda, má profesionální přístup ke své práci i nám klientům a progres je vidět takřka okamžitě, já mě na jedničku

Tom VacekStudent

Jen málo lidí dokáže namotivovat tak, jako Nina.

Karin TolochovaModelka

CHCI SPOLUPRACOVAT

Vyplň vstupní formulář:

Souhlasím se vstupním poplatkem 199,- korun, který se platí za vstupní konzultaci*